środa, 12 października 2016

III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Brydżu Sportowym Par - relacja

W dniu 1.10.2015 w Miejskim Centrum Kultury w Czarnkowie rozegrane zostały III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Brydżu Sportowym Par pod  patronatem Starosty Czarnkowsko – Trzcianeckiego zorganizowane przez Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik”. Zwycięzcami turnieju po raz trzeci z rzędu zostali Piotr Solecki (Piła) i Robert Włodkowski (Łomnica). Pozostałe miejsca na podium zajęli Cezary Serek  i Marcin Woźniak (obaj Poznań) oraz Romuald Bartoszko i Andrzej Czepnik (obaj Piła).

Puchar dla najlepszej pary reprezentującej Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik” zdobyli Wiesław Hilbrecht (Piła) i Andrzej Małdziński (Trzcianka), puchar dla najlepszej pary seniorów  wywalczyli Roman Mączkowski (Kuźnica Czarnkowska) – Piotr Tyranowski (Poznań), natomiast puchar dla najlepszej pary reprezentującej UTW przypadł duetowi Halina Grześkowiak - Zdzisława Krzyżańska  (obie Międzyrzecz).