wtorek, 27 września 2016

17.09.16 Grand Prix NZBS w Trzciance - relacja

Turniej brydżowy w Trzciance

W sobotę 17.09.2016 w gościnnych progach zajazdu ” Łapigrosz” w Trzciance rozegrany został otwarty turniej brydża sportowego o Puchar Burmistrza Trzcianki zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik” w ramach cyklu Grand Prix Nadnoteckiego Związku Brydża Sportowego.  Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Trzcianki – Krzysztof Czarnecki. Zwycięzcami turnieju zostali  Andrzej Małdziński (Trzcianka) i Wiesław Hilbrecht (Piła) z wynikiem 62,57%. Pozostałe miejsca na podium wywalczyli exequo Jarosław Hilbrecht i Roman Garski (obaj Piła) oraz Sławomir Czapliński i Janusz Wygowski (obaj Piła). Puchar dla najlepszej pary reprezentującej Stowarzyszenie Miłośników Brydża „Dama Pik” odebrali Kazimierz Lis i Grzegorz Samol (obaj Rogoźno), którzy zajęli 4. miejsce. Puchary dla najlepszej pary amatorskiej przypadły Mieczysławowi Głowackiemu i Marianowi Wiśniewskiemu. Sponsorami turnieju byli Urząd Miasta       i Gminy w Trzciance oraz SAPA Aluminium Sp. z o.o. Organizatorzy dziękują również kierownictwu Zajazdu „Łapigrosz” za stworzenie komfortowych warunków do gry.