wtorek, 12 stycznia 2021

PAB

  Zapraszam na stronę Poznańskiej Asocjacji Brydżowej: http://e-pab.pl/


             Turnieje na nowej platformie brydżowej REALBRIDGE! 

wtorek, 22 grudnia 2020

Boże Narodzenie 2020.


 
Podnieś rękę Boże Dziecię,
Błogosław Ojczyznę miłą.

W dobrych radach, w dobrym bycie,
Wspieraj jej siłę Swą siłą......

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia,
wszelkiej pomyślności
i obyśmy przestali żyć w czasach zarazy!

Adam Piszczek
Prezes NZBS

piątek, 4 grudnia 2020

Turniej Wigilijny "Damy Pik" bez karpia 11 grudnia

   Prezes Stowarzyszenia "Dama Pik" zaprasza na "Turniej Wigilijny bez karpia". Rafał napisał:

                ".............tzn. może być z karpiem ale we własnym zakresie. Dzisiaj nawet, w popularnym markecie był w dobrej cenie -19 zł za kilogram płata ale rozszedł się zanim trafił na sklepowe półki:) ciekawe co? z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że trafił do degustacji na stoły pań ekspedientek:) Degustacja jest niezbędna aby w trosce o podniebienie klienta podczas Wigilii mogły wcześniej co nieco doradzić.
Gramy w piątek 11 grudnia na BBO. Turniej zacznie się między 16.30 a 16.45.
Podobnie jak było w poprzednim turze Damy Pik organizatorzy ufundowali nagrody wartości 1200zł w postaci kart podarunkowych (szczegóły postaram się podać po konsultacji z pełnomocnikiem burmistrza). 
Łaskawie nam prowadzący, Łukasz L. przy okazji dzięki Łuki za chęci i poświęcony czas, prosił aby zapisywać się do 10 grudnia. Nicki na BBO z nazwiskami proszę emailem lub telefonicznie ale nie smsem najpierw do mnie a ja dalej do Łukasza.
W razie pytań proszę dzwonić lub pisać.

Pozdrawiam,
Rafał."

piątek, 20 listopada 2020

Wyniki turnieju o Puchar Starosty Pilskiego

 

1
16
Jolanta Ziętara
Rafał Junik
jolziet
rafju
WP5
7 
FLUX-MEDICAL Boguniewo58.04
2
8
Leszek Sikora
Andrzej Małdziński
lapintur 5
Ogrodnik1
WP7
5 
PAB Poznań
 
57.61
3
12
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
bartus49
kakulin
WP5
5 
FLUX-MEDICAL Boguniewo56.42
4
9
Marek Bukowski
Józef Grewling
markoo
1marek1
WP5
7 

FLUX-MEDICAL Boguniewo
56.42
5
14
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
jurekpct
jotha63
WP7
7 
FLUX-MEDICAL Boguniewo55.27
6
4
Waldemar Gram
Paweł Kierszka
Waldeg
kiera6
WP5
3 
Ziemowit Złotów52.51
7
3
Piotr Solecki
Cezary Kmiecik
Solek
batscezary
WP7
5 
FLUX-MEDICAL Boguniewo51.79
8
15
Agnieszka Ziomek
Tadeusz Bryła
Brylak
tadeuszb19
LB
WP
2
1 
MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
 
51.56
9
7
Teodor Jenczewski
Adam Piszczek
szmaragd08
AdNapl
WP1.5
2 
50.46
10
1
Kajetan Granops
Mirosław Grobelkiewicz
KAJTEX
grobelwie
WP1.5
3 
NZBS Credo Piła49.27
11
11
Adam Wilk
Grzegorz Horek
wilk53
chmate

 
48.73
12
6
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
kozuch
duch
WP4
5 
KS KM IMPORT JAGIELLONKA44.51
13
10
Krystyna Eldar
Barbara Bryła
eldar47
barbry21

WP

0
44.16
14
5
Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
andrzejm57
tomi26
WP5
2 
37.43
15
2
Waldemar Czajkowski
Elżbieta Szałas
REPORTER5
Rogata
WP2
1 
35.82

środa, 4 listopada 2020

Turniej online o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego.

 

                                                                                  



        

Starosta Powiatu Pilskiego Eligiusz Komarowski


i Nadnotecki Związek Brydża Sportowego w Pile


zapraszają na turniej o Puchar Starosty Pilskiego dnia 18 listopada 2020 r. o godz.16.30 na platformie BBO.  


      Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wpłata 10,00 zł. na konto NZBS: 88 1750 0009 0000 0000 3096 7895 do 13 listopada 2020 r. W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko oraz nick z BBO. 

     Turniej może być zorganizowany dzięki uprzejmości Łukasza.

Nagrody

              Miejsce:
              - I puchary i karta prezentowa 2x75,00 zł.;
              - II karta prezentowa 2x50,00 zł.;
              - III karta prezentowa 2x25,00 zł.
              


wtorek, 13 października 2020

Jest 6 drużyn na ten sezon!

 Hurra! Brawo brydżyści. Niestraszne nam plandemie, Liga Okręgowa w sezonie 2020/2021 wystartuje. Jest 6 drużyn: Kaczory, Wałcz, Rogoźno, Wągrowiec, Czarnków i z Piły Pil-Building.

środa, 2 września 2020

Liga Okręgowa 2020/2021

  Uchwałą Zarządu NZBS w Pile z dnia 15.08.2020 r. ustalono, iż składka od drużyny Ligi Okręgowej wynosi w tym roku wyjątkowo 400,00 zł. Zgłoszenia drużyn, wg wzorów z lat ubiegłych, proszę składać do 30 września br. Opłaty (na konto NZBS: 88 1750 0009 0000 0000 3096 7895 ) proszę dokonać do 11 października br. 

  Liga Okręgowa wystartuje w piątek 16 -go października.

  W przypadku porozumienia się drużyn możliwe jest rozegranie dwumeczu - pierwszy mecz i rewanż jednocześnie. 
  Nie ma również przeszkód w zorganizowaniu tzw. "kotła" meczowego, jeśli w tym zakresie ustalą to między sobą drużyny.
  Minimalna liczba rozdań, która powinna być rozegrana to 24.

   Decyzje w sprawach organizacyjnych (np. nierozegranie meczu, walkowery, rezygnacja z rozgrywek) podejmuje Wydział Gier PZBS dla lig centralnych, a dla pozostałych lig jego odpowiednik w WZBS" (punkt 9.2 RDMP). 

 Prawidłowe zgłoszenie drużyny przysłane terminowo zawiera czytelny komplet danych: - Nazwę reprezentowanego klubu, nazwę drużyny i jej lokalizację (miejscowość). - Alfabetyczny wykaz zawodników wraz z numerami identyfikacyjnym PZBS zawodnika. - Kontakt do kapitana drużyny (w tym adres e-mail, telefon kontaktowy, ew. adres korespondencyjny). - Ponadto, w przypadku: - Zgłoszenia nowych zawodników w PZBS – należy podać datę urodzenia, oraz adres korespondencyjny oraz dołączyć zdjęcie do CEZAR-a. - Zmiany barw klubowych – konieczne jest uzyskanie przez drużynę zgłaszającą potwierdzenia, że w poprzednim klubie zawodnik nie pozostawił nieuregulowanych zobowiązań. Dokładne dane miejsca rozgrywek drużyny - Adres poczty elektronicznej oraz telefon kontaktowy przedstawiciela upoważnionego do aktualizacji danych za pośrednictwem strony internetowej Systemu IZL (nie musi to być kapitan drużyny) albo innego.
 Kaucja za odwołanie 100 zł. 

Składki zawodnicze na rok 2021 zgodnie z uchwałą PZBS.

  W związku z covid-19 w trakcie meczów przestrzegamy obowiązujące rygory sanitarne. Obowiązuje zakaz uczestnictwa osób postronnych, tzn. kibiców itp.

wtorek, 5 maja 2020

Rozgrywki Ligi Okręgowej 2019/2020 zakończone.

  Podczas telefonicznych konsultacji kapitanowie wszystkich drużyn, z wyjątkiem brydżystów z Rogoźna (opinia odrębna, nieco polemiczna), zgodzili się, by sezon Ligi Okręgowej 2019/2020 zakończyć dzisiaj. Oczywiście jest to spowodowane przebrzydłym koronawirusem.

WYNIKI

m-ce vpimppremia pkl 
1Ziemowit Złotów128+247150 
2Pil-Building Piła127+261143 
3MCK Czarnków121+149136 
4SZLEMIK RCK Rogoźno118+51129 
5Karo WSM Wałcz114+118121 
6SM Wągrowiec110+18114 
7GOK Kaczory99-79107 
8CHDK Chodzież23-765100 



Adam Piszczek
Prezes NZBS w Pile

Ps. 
     W rozmowie z Krzysztofem K. z WZBS ustaliłem, że pkl-e zostaną naliczone w sposób adekwatny do sytuacji, czyli tak, jakby liga miała mieć tyle meczów ile faktycznie rozegrano.

piątek, 17 kwietnia 2020

Wyniki turniejów NZBS z BBO i ...... było wspaniale! Jest c.d.:)




Takie wspaniałe puchary są do wygrania. Sześć dla najlepszych w klasyfikacji ogólnej i trzy dla najlepszych amatorów. Puchary ufundował znakomity sponsor!

   Czołem brydżyści!!

  Turnieje NZBS na BBO fajna to była inicjatywa. Do podziału 9 pucharów ufundowanych przez tajemniczego darczyńcę:) Któż to? Szkoda, że się skończyło. Ma być jeszcze jeden puchar dla Łukasza, również napełniony:) przez Prezesa AP, ale jeszcze nie widzę fotki.
   Rozmawiałem dzisiaj z dyrektorem "mojego" MCK i chociaż tęsknimy za brydżem w realu to możemy sobie o tym pomarzyć najwcześniej od września.
  W związku z tym, że Łukasz chce się z nami jeszcze trochę pomęczyć- dzięki Łuki i mamy spotykać się dalej w poniedziałki i czwartki na platformie BBO podjęliśmy, na zdalnym oczywiście posiedzeniu Zarządu DP decyzję aby podczas tych turniejów wyłonić zwycięzcę w "Internetowym Pucharze Damy Pik"Walczymy o 3 puchary w kategorii open i 3 puchary w kategorii "amator". Regulamin podobny jak na turniejach NZBS. Gramy w poniedziałki i czwartki w lipcu i sierpniu. Trzy najgorsze wyniki odpadają.

Pozdrawiam,
Dama Pik.



wyniki ostateczne

1 5079 Junik Rafał 26 21 20

28 25 21 33 35 31 28 18 35 26 28
10 385
2 5544 Ziętara Jolanta 26 21 20

28 25 21 33 35 31 28 18 35 26 16 2 21 384
3 5081 Juszczak Marek 22 10 23 8 24 16
24 22 29
25 12 26 22 6 12 8 283
4 5371 Samol Grzegorz 22 10 23
24 16
24 22 29 10 25
26 22 6 12 8 279
5 5211 Małdziński Andrzej
12 12 27 21 12 10 14 14 14 14 31 20 12 24 28 2 10 265
6 5403 Solecki Piotr 29 24 14 21
31 6

32 14 10 20 14 24 12

251
7 5049 Piszczek Adam 14 16 4 4 2 14 31 18 16 18 22
31 4 4 22 24 6 244
8 16092 Hilbrecht Jarosław
24


22 28 16 39 32

22
35 12 8
238
9 17770 Malinowski Józef 6 27

14 18 16
36
2 22 25 16 12 20 21
235
10 @ RACHNET RACHNET 6 27

14 18 16
36

22 25 16 12 20 21
233
11 4920 TADEUSZB19 TADEUSZB19 16 14 2 18 12 20 2 8 6 20 16 8
20 29
6 14 209
12 2143 BARBRY21 BARBRY21


6 8 25 14 10 26 2 18 14 16 18 20
27
204
13 5019 ELDAR47 ELDAR47


6 8 25 14 10 26 2 18 14 16 18 20
27
204
14 @ Grobelkiewicz Mirosław 12


2 14 31 18 16 18 22 8 31 4 4
10 4 194
15
RYSIU1 RYSIU1 18 8 17 14

12 12 4 12 6 2 8 22 14 31 14
194
16
KRYSTNE58 KRYSTNE58 18 8 17 14 18 6 12 12 4 12 6 2 8 22 14
18 2 189
17 @ Stefański Mieczysław








26 28 18 28 29 16 25
16 186
18 @ Bukowski Marek 35 4
10


27 24 16 10 20 10 24 6

4 208
19 5038 Gurzęda Jerzy





28
39
25 12 22
35
8
169
20 @ ROGATA ROGATA



16 8 18 2 20 22 12 4 6 8 18 8
18 160
21 17771 Piechowiak Jacek
12 12 27 21 12 10 14 14 14 2

12
10

160
22 5017 REPORTER5 REPORTER5

6
18 6
2 30 22 4 4 14 32
2 18 2 160
23 @ Grewling Józef 35 4
10


27 24 16


24
14

154
24 @ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54

6 4 16
18
20 10 12
6 8 18 8 10 18 154
25 5096 Kalicki Jan 4

2
10 20 6 12
20
4 10 8 18
27 141
26 @ BRYLAK BRYLAK 16 14 2
12 20
8

16


29
6 14 137
27 18951 Gronowski Stefan 2




20 16 12
20
4 10
18
27 129
28 2025 Klejny Roman








26 28 18 28 29



129
29 @ CHMATE CHMATE 10 6
24 4 4 22
2 4
31
2
4

113
30
Samól Stefan





4
28 6 4 16 14


16 24 112
31 12872 SZMARAGD08 SZMARAGD08 20 16 4




18




2 22 24 6 112
32
FCB1947 FCB1947
2
12 6 2 8 4 10 8 8 6 2 6 10 10 4 12 108
33 5074 CZO PER CZO PER
2
12 6 2 8 4 10 8 8 6 2 6 10
4 12 100
34 @ Jędrzejewski Janusz 24

8 10
4
8


12



24 90
35 5405 Sosnowski Paweł 32 18 8
27












85
36 6086 Sawicki Ryszard 32 18 8
27












85
37 @ KRUSZEWICZ KRUSZEWICZ




8

30





31 14
83
38 @ WILK53 WILK53 10 6
24 4 4 22
2 4


2
4

82
39 9094 Kierszka Paweł




22




12

32


66
40 18889 Solecki Marcel

14

31 6





14



65
41 5059 Janik Stanisław 29

21






10





60
42 2166 Wachnowski Jarosław













16 25
16 57
43 6119 Talaga-Drabik Alina







28 6
16





50
44 19445 Granops Kajetan





2
8 20


20



50
45 5381 Sikora Leszek














16
21 37
46 9115 Pohl Arkadiusz 2












32


34
47 @ WIKTOR41 WIKTOR41












32
2

34
48 7656 Stypiński Jerzy 12






18




2


32
49 4876 Bartoszko Romuald













32


32
50 19404 Kowal Maria











10
8 14

32
51 3526 Solarski Tomasz

10












16
26
52 5210 Szybalski Jan









25






25
53 17791 Maliszewski Przemysław 24
















24
54 @ Pawłowski Tomasz 14







10







24
55 5118 JANUSZ65D JANUSZ65D








24







24
56 5253 Kmiecik Cezary








24







24
57 13842 Misiak Adam 4

2
10
6









22
58 @ Rostek Robert 20
















20
59 @ ZDZICHO50 ZDZICHO50










20





20
60
KRACIAS KRACIAS


18













18
61
Mączkowski Wiesław


16













16
62 9122 Kopowski Mirosław


16













16
63 @ STEFAN7890 STEFAN7890

10














10
64 5016 Gram Waldemar



10












10
65 4917 Budka Janusz 8
















8
66 5227 Mączkowski Roman 8
















8
67 18163 Hoffmann Mieczysław







8








8
68 @ GRANDPA12 GRANDPA12













6


6


wyniki 29.06

1 5096 Kalicki Jan 3 59.58 OOK Oborniki 27

18951 Gronowski Stefan 1.5 59.58 OOK Oborniki 27
2 12872 Samól Stefan 3 58.33 Credo Piła 24

5074 Jędrzejewski Janusz 5 58.33 Credo Piła 24
3 5381 Sikora Leszek 7 56.25 PAB Poznań 21

5544 Ziętara Jolanta 5 56.25 DĄBRÓWKA MM Poznań 21
4 @ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 55.42
18

@ ROGATA ROGATA 0 55.42
18
5 2166 Wachnowski Jarosław 18 53.33 Fundacja I Love Bridge /Zielbruk 16

2143 Stefaņski Mieczysław 7 53.33 Fundacja I Love Bridge /Zielbruk 16
6 @ BRYLAK BRYLAK 0 52.5
14

@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 52.5
14
7 @ CZO PER CZO PER 0 51.25
12

@ FCB1947 FCB1947 0 51.25
12
8 5211 Małdziņski Andrzej 5 50 MCK Czarnków 10

5079 Junik Rafał 7 50 DĄBRÓWKA MM Poznań 10
9 5371 Samol Grzegorz 5 47.08 FLUX-MEDICAL Boguniewo 8

5081 Juszczak Marek 5 47.08 FLUX-MEDICAL Boguniewo 8
10 @ SZMARAGD08 SZMARAGD08 0 43.33
6

16092 Piszczek Adam 2 43.33 Pil-Building Piła 6
11 5019 Grobelkiewicz Mirosław 3 41.25 Credo Piła 4

4920 Bukowski Marek 5 41.25 Szlemik RCK Rogoźno 4
12 @ REPORTER5 REPORTER5 0 31.67
2

@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 31.67
2


wyniki 25.06

1 @ ELDAR47 ELDAR47 0 35.2

@ BARBRY21 BARBRY21 0 35.2
2 @ SZMARAGD08 SZMARAGD08 0 17.2

16092 Piszczek Adam 2 17.2
3 @ RACHNET RACHNET 0 9.2

17770 Malinowski Józef 1.5 9.2
4 @ REPORTER5 REPORTER5 0 8.8

@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 8.8
5 12872 Samól Stefan 3 7.6

9122 Solarski Tomasz 3 7.6
6 @ KRUSZEWICZ KRUSZEWICZ 0 6.4

@ RYSIU1 RYSIU1 0 6.4
7 5371 Samol Grzegorz 5 4.8

5081 Juszczak Marek 5 4.8
8 @ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 2.8

5019 Grobelkiewicz Mirosław 3 2.8
9 5038 Gurzęda Jerzy 7 -14.2

5049 Hilbrecht Jarosław 7 -14.2
10 @ BRYLAK BRYLAK 0 -18.4

@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 -18.4
11 @ FCB1947 FCB1947 0 -21.6

@ CZO PER CZO PER 0 -21.6
12 5544 Ziętara Jolanta 5 -37.8

5211 Małdziński Andrzej 5 -37.8

wyniki 22.06


1 @ KRUSZEWICZ KRUSZEWICZ 0 64.44
31

@ RYSIU1 RYSIU1 0 64.44
31
2 5079 Junik Rafał 7 61.81 DĄBRÓWKA MM Poznań 28

5211 Małdziński Andrzej 5 61.81 MCK Czarnków 28
3 2166 Wachnowski Jarosław 18 59.72 Fundacja I Love Bridge /Zielbruk 25

2143 Stefaņski Mieczysław 7 59.72 Fundacja I Love Bridge /Zielbruk 25
4 @ SZMARAGD08 SZMARAGD08 0 59.65
22

16092 Piszczek Adam 2 59.65 Pil-Building Piła 22
5 @ RACHNET RACHNET 0 52.43
20

17770 Malinowski Józef 1.5 52.43 MCK Czarnków 20
6 5096 Kalicki Jan 3 51.04 OOK Oborniki 18

18951 Gronowski Stefan 1.5 51.04 OOK Oborniki 18
7 5381 Sikora Leszek 7 51.04 PAB Poznań 16

5544 Ziętara Jolanta 5 51.04 DĄBRÓWKA MM Poznaņ 16
8 19404 Kowal Maria 1.5 50.49 Jardob Murowana Goślina 14

5017 Grewling Józef 7 50.49 Szlemik RCK Rogoźno 14
9 5049 Hilbrecht Jarosław 7 47.99 FLUX-MEDICAL Boguniewo 12

5403 Solecki Piotr 7 47.99 FLUX-MEDICAL Boguniewo 12
10 17771 Piechowiak Jacek 1.5 45.14 MCK Czarnków 10

@ FCB1947 FCB1947 0 45.14
10
11 @ ROGATA ROGATA 0 44.1
8

@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 44.1
8
12 5081 Juszczak Marek 5 41.94 FLUX-MEDICAL Boguniewo 6

5371 Samol Grzegorz 5 41.94 FLUX-MEDICAL Boguniewo 6
13 @ WILK53 WILK53 0 37.92
4

@ CHMATE CHMATE 0 37.92
4
14 @ WIKTOR41 WIKTOR41 0 32.29
2

@ REPORTER5 REPORTER5 0 32.29
2

wyniki 18.06

1 5038 Gurzęda Jerzy 7 53.52 35

5049 Hilbrecht Jarosław 7 53.52 35
2 4876 Bartoszko Romuald 5 42.09 32

9094 Kierszka Paweł 3 42.09 32
3 @ BRYLAK BRYLAK 0 34.26 29

@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 34.26 29
4 5079 Junik Rafał 7 31.92 26

5544 Ziętara Jolanta 5 31.92 26
5 5403 Solecki Piotr 7 25.72 24

5211 Małdziński Andrzej 5 25.72 24
6 5081 Juszczak Marek 5 19.9 22

5371 Samol Grzegorz 5 19.9 22
7 @ ELDAR47 ELDAR47 0 13.45 20

@ BARBRY21 BARBRY21 0 13.45 20
8 @ ROGATA ROGATA 0 10.92 18

@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 10.92 18
9 2166 Wachnowski Jarosław 18 9.8 16

2143 Stefański Mieczysław 7 9.8 16
10 @ RYSIU1 RYSIU1 0 -8.27 14

@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 -8.27 14
11 @ RACHNET RACHNET 0 -12.76 12

17770 Malinowski Józef 1.5 -12.76 12
12 @ FCB1947 FCB1947 0 -19.34 10

@ CZO PER CZO PER 0 -19.34 10
13 19404 Kowal Maria 1.5 -21.96 8

5096 Kalicki Jan 3 -21.96 8
14 4920 Bukowski Marek 5 -29.94 6

@ GRANDPA12 GRANDPA12 12 -29.94 6
15 16092 Piszczek Adam 2 -30.69 4

5019 Grobelkiewicz Mirosław 3 -30.69 4
16 7656 Stypiński Jerzy 4 -40.61 2

@ SZMARAGD08 SZMARAGD08 0 -40.61 2

wyniki 15.06

1 5079 Junik Rafał 7 62.8 35

5544 Ziętara Jolanta 5 62.8 35
2 @ WIKTOR41 WIKTOR41 0 61.9 32

@ REPORTER5 REPORTER5 0 61.9 32
3 2025 Klejny Roman 11 56.25 29

2143 Stefański Mieczysław 7 56.25 29
4 5081 Juszczak Marek 5 55.95 26

5371 Samol Grzegorz 5 55.95 26
5 4920 Bukowski Marek 5 55.36 24

5017 Grewling Józef 7 55.36 24
6 @ RYSIU1 RYSIU1 0 55.06 22

@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 55.06 22
7 19445 Granops Kajetan 1.5 54.46 20

@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 54.46 20
8 @ ELDAR47 ELDAR47 0 48.51 18

@ BARBRY21 BARBRY21 0 48.51 18
9 @ RACHNET RACHNET 0 48.21 16

17770 Malinowski Józef 1.5 48.21 16
10 18889 Solecki Marcel 0 46.73 14

5403 Solecki Piotr 7 46.73 14
11 17771 Piechowiak Jacek 1.5 44.05 12

5211 Małdziński Andrzej 5 44.05 12
12 18951 Gronowski Stefan 1.5 44.05 10

5096 Kalicki Jan 3 44.05 10
13 @ ROGATA ROGATA 0 43.45 8

@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 43.45 8
14 @ CZO PER CZO PER 0 42.86 6

@ FCB1947 FCB1947 0 42.86 6
15 16092 Piszczek Adam 2 42.56 4

5019 Grobelkiewicz Mirosław 3 42.56 4
16 @ WILK53 WILK53 0 37.8 2

@ CHMATE CHMATE 0 37.8 2


wyniki 09.06

1 16092 Piszczek Adam 2 61.6 Pil-Building
5019 Grobelkiewicz Miros?aw 3 61.6 Credo
2 2025 Klejny Roman 11 56.94 Fundacja
2143 Stefa?ski Mieczys?aw 7 56.94 Fundacja
3 @ RACHNET RACHNET 0 56.11 25
17770 Malinowski Józef 1.5 56.11 MCK
4 5038 Gurzęda Jerzy 7 54.17 FLUX-MEDICAL
5049 Hilbrecht Jaros?aw 7 54.17 FLUX-MEDICAL
5 5403 Solecki Piotr 7 54.03 FLUX-MEDICAL
5211 Ma?dzi?ski Andrzej 5 54.03 MCK
6 5079 Junik Rafa? 7 53.68 DˇBRÓWKA
5544 Ziętara Jolanta 5 53.68 DˇBRÓWKA
7 @ ELDAR47 ELDAR47 0 53.61 16
@ BARBRY21 BARBRY21 0 53.61 16
8 12872 Samól Stefan 3 51.94 Credo
@ REPORTER5 REPORTER5 0 51.94 14
9 5081 Juszczak Marek 5 51.81 FLUX-MEDICAL
5074 Jędrzejewski Janusz 5 51.81 Credo
10 4920 Bukowski Marek 5 50.07 Szlemik
19404 Kowal Maria 1.5 50.07 Jardob
11 @ RYSIU1 RYSIU1 0 42.57 8
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 42.57 8
12 @ ROGATA ROGATA 0 40.76 6
@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 40.76 6
13 5096 Kalicki Jan 3 38.47 OOK
18951 Gronowski Stefan 1.5 38.47 OOK
14 @ CZO
@ FCB1947 FCB1947 0 36.32 2
85 0


wyniki 04.06


1,@,CHMATE,CHMATE,0,38.23,,31
,5211,Małdziński,Andrzej,5,38.23,MCK
2,5544,Ziętara,Jolanta,5,32.93,DĄBRÓWKA
,5079,Junik,Rafał,7,32.93,DĄBRÓWKA
3,5081,Juszczak,Marek,5,31.93,FLUX-MEDICAL
,5371,Samol,Grzegorz,5,31.93,FLUX-MEDICAL
4,@,RACHNET,RACHNET,0,13.97,,22
,17770,Malinowski,Józef,1.5,13.97,MCK
5,@,ZDZICHO50,ZDZICHO50,0,10.17,,20
,4920,Bukowski,Marek,5,10.17,Szlemik
6,2025,Klejny,Roman,11,3.53,Fundacja
,2143,Stefański,Mieczysław,7,3.53,Fundacja
7,12872,Samól,Stefan,3,3,Credo
,6119,Talaga-Drabik,Alina,5,3,BLOTKA
8,@,ELDAR47,ELDAR47,0,0.5,,14
,@,BARBRY21,BARBRY21,0,0.5,,14
9,5038,Gurzęda,Jerzy,7,-0.57,FLUX-MEDICAL
,9094,Kierszka,Paweł,3,-0.57,Pil-Building
10,5059,Janik,Stanisław,13,-6.67,GSBS
,5403,Solecki,Piotr,7,-6.67,FLUX-MEDICAL
11,@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,-12.1,,8
,5019,Grobelkiewicz,Mirosław,3,-12.1,Credo
12,@,FCB1947,FCB1947,0,-24.3,,6
,@,CZO
13,@,REPORTER5,REPORTER5,0,-29.27,,4
,@,ROGATA,ROGATA,0,-29.27,,4
14,@,RYSIU1,RYSIU1,0,-55.37,,2
,@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,-55.37,,2


wyniki 01.06

M-ce,PID/@,Nazwisko/nick,Imię/nick,wk,wynik,klub,pdf
1,5544,Ziętara,Jolanta,5,60.76,DĄBRÓWKA
,5079,Junik,Rafał,7,60.76,DĄBRÓWKA
2,2025,Klejny,Roman,11,58.16,Fundacja
,2143,Stefański,Mieczysław,7,58.16,Fundacja
3,5038,Gurzęda,Jerzy,7,57.01,FLUX-MEDICAL
,3526,Szybalski,Jan,4,57.01,BOSMAL
4,16092,Piszczek,Adam,2,52.95,Pil-Building
,5019,Grobelkiewicz,Mirosław,3,52.95,Credo
5,18951,Gronowski,Stefan,1.5,52.85,OOK
,5096,Kalicki,Jan,3,52.85,OOK
6,@,ELDAR47,ELDAR47,0,52.26,,18
,@,BARBRY21,BARBRY21,0,52.26,,18
7,@,BRYLAK,BRYLAK,0,50.69,,16
,@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,50.69,,16
8,5403,Solecki,Piotr,7,49.31,FLUX-MEDICAL
,5211,Małdziński,Andrzej,5,49.31,MCK
9,@,ROGATA,ROGATA,0,47.57,,12
,@,ANDRZEJM54,ANDRZEJM54,0,47.57,,12
10,5371,Samol,Grzegorz,5,46.18,FLUX-MEDICAL
,4920,Bukowski,Marek,5,46.18,Szlemik
11,@,FCB1947,FCB1947,0,45.83,,8
,@,CZO
12,@,RYSIU1,RYSIU1,0,45.14,,6
,@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,45.14,,6
13,@,REPORTER5,REPORTER5,0,44.97,,4
,12872,Samól,Stefan,3,44.97,Credo
14,17771,Piechowiak,Jacek,1.5,37.15,MCK
,17770,Malinowski,Józef,1.5,37.15,MCK


wyniki 28.05


1,5544,Ziętara,Jolanta,5,61.36,DĄBRÓWKA
,5079,Junik,Rafał,7,61.36,DĄBRÓWKA
2,5403,Solecki,Piotr,7,61.06,FLUX-MEDICAL
,5049,Hilbrecht,Jarosław,7,61.06,FLUX-MEDICAL
3,5081,Juszczak,Marek,5,58.95,FLUX-MEDICAL
,5371,Samol,Grzegorz,5,58.95,FLUX-MEDICAL
4,2025,Klejny,Roman,11,56.07,Fundacja
,2143,Stefański,Mieczysław,7,56.07,Fundacja
5,@,JANUSZ65D,JANUSZ65D,0,55.95,,24
,5118,Kmiecik,Cezary,5,55.95,FLUX-MEDICAL
6,@,REPORTER5,REPORTER5,0,52.13,,22
,@,ROGATA,ROGATA,0,52.13,,22
7,@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,50.37,,20
,19445,Granops,Kajetan,1.5,50.37,Credo
8,16092,Piszczek,Adam,2,50.3,Pil-Building
,5019,Grobelkiewicz,Mirosław,3,50.3,Credo
9,5017,Grewling,Józef,7,50.25,Szlemik
,4920,Bukowski,Marek,5,50.25,Szlemik
10,17771,Piechowiak,Jacek,1.5,48.12,MCK
,5211,Małdziński,Andrzej,5,48.12,MCK
11,@,RYSIU1,RYSIU1,0,47.65,,12
,@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,47.65,,12
12,17791,Pawłowski,Tomasz,1.5,47.27,Pil-Building
,@,ANDRZEJM54,ANDRZEJM54,0,47.27,,10
13,@,FCB1947,FCB1947,0,44.1,,8
,@,CZO
14,6119,Talaga-Drabik,Alina,5,43.01,BLOTKA
,12872,Samól,Stefan,3,43.01,Credo
15,@,WILK53,WILK53,0,37.95,,4
,@,CHMATE,CHMATE,0,37.95,,4
16,@,ELDAR47,ELDAR47,0,36.31,,2
,@,BARBRY21,BARBRY21,0,36.31,,2
wyniki 25.05

1,5038,Gurzęda,Jerzy,7,WP,1,37.7,FLUX-MEDICAL
,5049,Hilbrecht,Jarosław,7,WP,1,37.7,FLUX-MEDICAL
2,@,RACHNET,RACHNET,0,,1,31.91,,36
,17770,Malinowski,Józef,1.5,WP,1,31.91,MCK
3,5544,Ziętara,Jolanta,5,WP,2,31.54,DĄBRÓWKA
,5079,Junik,Rafał,7,WP,2,31.54,DĄBRÓWKA
4,@,KRUSZEWICZ,KRUSZEWICZ,0,,3,28.61,,30
,@,REPORTER5,REPORTER5,0,,3,28.61,,30
5,12872,Samól,Stefan,3,WP,2,27.04,Credo
,6119,Talaga-Drabik,Alina,5,ZP,2,27.04,BLOTKA
6,@,ELDAR47,ELDAR47,0,,3,10.79,,26
,@,BARBRY21,BARBRY21,0,,3,10.79,,26
7,5017,Grewling,Józef,7,WP,4,6.23,Szlemik
,4920,Bukowski,Marek,5,WP,4,6.23,Szlemik
8,5081,Juszczak,Marek,5,WP,4,4.04,FLUX-MEDICAL
,5371,Samol,Grzegorz,5,WP,4,4.04,FLUX-MEDICAL
9,@,ROGATA,ROGATA,0,,5,-0.04,,20
,@,ANDRZEJM54,ANDRZEJM54,0,,5,-0.04,,20
10,7656,Stypiński,Jerzy,4,WP,6,-0.7,Credo
,@,SZMARAGD08,SZMARAGD08,0,,6,-0.7,,18
11,16092,Piszczek,Adam,2,WP,5,-2.68,Pil-Building
,5019,Grobelkiewicz,Mirosław,3,WP,5,-2.68,Credo
12,17771,Piechowiak,Jacek,1.5,WP,6,-11.04,MCK
,5211,Małdziński,Andrzej,5,WP,6,-11.04,MCK
13,5096,Kalicki,Jan,3,WP,7,-13.62,OOK
,18951,Gronowski,Stefan,1.5,WP,7,-13.62,OOK
14,@,CZO
,@,FCB1947,FCB1947,0,,7,-19.54,,10
15,5074,Jędrzejewski,Janusz,5,WP,8,-24.96,Credo
,18163,Hoffmann,Mieczysław,0.5,LD,8,-24.96,,8
16,19445,Granops,Kajetan,1.5,WP,8,-25.02,Credo
,@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,,8,-25.02,,6
17,@,RYSIU1,RYSIU1,0,,9,-25.32,,4
,@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,,9,-25.32,,4
18,@,WILK53,WILK53,0,,9,-33.93,,2
,@,CHMATE,CHMATE,0,,9,-33.93,,2

wyniki 21.05

       1 5017 Grewling Józef 7 WP 61.35
4920 Bukowski Marek 5 WP 61.35
2 5081 Juszczak Marek 5 WP 57.6
5371 Samol Grzegorz 5 WP 57.6
3 5079 Junik Rafał 7 WP 55
5544 Ziętara Jolanta 5 WP 55
4 16092 Piszczek Adam 2 WP 54.27
5019 Grobelkiewicz Mirosław 3 WP 54.27
5 9094 Kierszka Paweł 3 WP 52.81
5049 Hilbrecht Jarosław 7 WP 52.81
6 17771 Piechowiak Jacek 1.5 WP 52.5
5211 Małdziński Andrzej 5 WP 52.5
7 @ RYSIU1 RYSIU1 0 50.52
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 50.52
8 @ ELDAR47 ELDAR47 0 49.06
@ BARBRY21 BARBRY21 0 49.06
9 @ BRYLAK BRYLAK 0 47.81
@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 47.81
10 5096 Kalicki Jan 3 WP 43.23
5253 Misiak Adam 2.5 WP 43.23
11 @ FCB1947 FCB1947 0 42.71
@ CZO PER CZO PER 0 42.71
12 @ REPORTER5 REPORTER5 0 33.12
@ ROGATA ROGATA 0 33.12

wyniki 18.05

1 16092 Piszczek Adam 2 55.97 Pil-Building;Pi³a
5019 Grobelkiewicz Miros³aw 3 55.97 Credo;Pi³a
2 5038 Gurzêda Jerzy 7 55 FLUX-MEDICAL;Boguniewo
5049 Hilbrecht Jaros³aw 7 55 FLUX-MEDICAL;Boguniewo
3 5544 Ziêtara Jolanta 5 54.65 D¥BRÓWKA;MM;Poznañ
5079 Junik Rafa³ 7 54.65 D¥BRÓWKA;MM;Poznañ
4@ CHMATE CHMATE 0 54.38
@ WILK53 WILK53 0 54.38
5 5096 Kalicki Jan 3 53.75 OOK;Oborniki
18951 Gronowski Stefan 1.5 53.75 OOK;Oborniki
6@ ROGATA ROGATA 0 52.92
@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM54 0 52.92
7@ RACHNET RACHNET 0 51.67
17770 Malinowski Józef 1.5 51.67MCK;Czarnków
8@ ELDAR47 ELDAR47 0 50.21
@ BARBRY21 BARBRY21 0 50.21
9@ RYSIU1 RYSIU1 0 49.03
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 49.03
10 17771 Piechowiak Jacek 1.5 48.33MCK;Czarnków
5211 Ma³dziñski Andrzej 5 48.33MCK;Czarnków
11@ CZO;PER CZO;PER 0 47.43
@ FCB1947 FCB1947 0 47.43
12 18889 Solecki Marcel 0 43.96 FLUX-MEDICAL;Boguniewo
5403 Solecki Piotr 7 43.96 FLUX-MEDICAL;Boguniewo
13@ STEFAN7788 STEFAN7788 0 42.85
5074 Jêdrzejewski Janusz 5 42.85 Credo;Pi³a
14 19445 Granops Kajetan 1.5 40.69 Credo;Pi³a

@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0 40.69


wyniki 14.05


1,18889,Solecki,Marcel,0,65.97,31
,5403,Solecki,Piotr,7,65.97,31
2,5544,Ziętara,Jolanta,5,56.94,28
,5079,Junik,Rafał,7,56.94,28
3,@,ELDAR47,ELDAR47,0,56.6,25
,@,BARBRY21,BARBRY21,0,56.6,25
4,9094,Kierszka,Paweł,3,55.21,22
,5049,Hilbrecht,Jarosław,7,55.21,22
5,@,BRYLAK,BRYLAK,0,52.08,20
,@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,52.08,20
6,@,RACHNET,RACHNET,0,52.08,18
,17770,Malinowski,Józef,1.5,52.08,18
7,5081,Juszczak,Marek,5,48.96,16
,5371,Samol,Grzegorz,5,48.96,16
8,16092,Piszczek,Adam,2,48.61,14
,5019,Grobelkiewicz,Mirosław,3,48.61,14
9,@,JACPI,JACPI,0,48.26,12
,5211,Małdziński,Andrzej,5,48.26,12
10,5253,Misiak,Adam,2.5,48.26,10
,5096,Kalicki,Jan,3,48.26,10
11,@,KRUSZEWICZ,KRUSZEWICZ,0,44.44,8
,@,ROGATA,ROGATA,0,44.44,8
12,@,REPORTER5,REPORTER5,0,43.4,6
,@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,43.4,6
13,@,CHMATE,CHMATE,0,43.4,4
,@,WILK53,WILK53,0,43.4,4
14,@,CZO
,@,FCB1947,FCB1947,0,35.76,2



wyniki 11.05

1 5405Sosnowski 5 80.8
Klub Sportowy
KM IMPORT -
JAGIELLONKA 27
6086Sawicki Ryszard 5 80.8
Klub Sportowy
KM IMPORT -
JAGIELLONKA 27
2 5371Samol Grzegorz 5 22.2
FLUXMEDICAL
Boguniewo 24
5081Juszczak Marek 5 22.2
FLUXMEDICAL
Boguniewo 24
3@ JACPI JACPI 0 16.4 21
5211 Andrzej 5 16.4 21
4@ REPORTER5 REPORTER5 0 15 18
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 15 18
5@ ROGATA ROGATA 0 13.2 16
@ ANDRZEJM54ANDRZEJM54 0 13.2 16
6@ RACHNET RACHNET 0 0.4 14
17770Malinowski 1.5 0.4 14
7@ BRYLAK BRYLAK 0 -3.4 12
@ TADEUSZB19TADEUSZB19 0 -3.4 12
8 5016Gram Waldemar 5 -4 10
5074 Janusz 5 -4 10
9@ ELDAR47 ELDAR47 0 -12.8 8
@ BARBRY21 BARBRY21 0 -12.8 8
10@ CZO PER CZO PER 0 -35 6
@ FCB1947 FCB1947 0 -35 6
11@ WILK53 WILK53 0 -46 4
@ CHMATE CHMATE 0 -46 4
12 16092Piszczek Adam 2 -46.8 2
5019Grobelkiewicz 3 -46.8 2


wyniki 07.05

@,JACPI,JACPI,0,,61.98,,27
5211,Małdziński,Andrzej,5,WP,61.98,MCK
@,WILK53,WILK53,0,,60,,24
@,CHMATE,CHMATE,0,,60,,24
5059,Janik,Stanisław,13,LB,59.48,GSBS
5403,Solecki,Piotr,7,WP,59.48,FLUX-MEDICAL
@,KRACIAS,KRACIAS,0,,55.42,,18
@,TADEUSZB19,TADEUSZB19,0,,55.42,,18
4798,Kopowski,Mirosław,12,PM,55.1,STB
4820,Mączkowski,Wiesław,12,PM,55.1,STB
@,RYSIU1,RYSIU1,0,,51.25,,14
@,KRYSTNE58,KRYSTNE58,0,,51.25,,14
@,FCB1947,FCB1947,0,,49.27,,12
@,CZO
5017,Grewling,Józef,7,WP,46.98,Szlemik
4920,Bukowski,Marek,5,WP,46.98,Szlemik
5081,Juszczak,Marek,5,WP,46.77,FLUX-MEDICAL
5074,Jędrzejewski,Janusz,5,WP,46.77,Credo
@,ELDAR47,ELDAR47,0,,45.31,,6
@,BARBRY21,BARBRY21,0,,45.31,,6
@,ANDRZEJM54,ANDRZEJM54,0,,38.02,,4
16092,Piszczek,Adam,2,WP,38.02,Pil-Building
5096,Kalicki,Jan,3,WP,31.25,OOK
5253,Misiak,Adam,2.5,WP,31.25,OOK


 wyniki 04.05


1 5081 Juszczak Marek 5WP 1 63.19
5371 Samol Grzegorz 5WP 1 63.19
2 5544 Ziętara Jolanta 5WP 2 59.1
5079 Junik Rafał 7WP 2 59.1
3@ RYSIU1 RYSIU1 0 1 58.68
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0 1 58.68
4 5403 Solecki Piotr 7WP 2 57.99
18889 Solecki Marcel 0WP 2 57.99
5@ JACPI JACPI 0 3 51.81
5211 Małdziński Andrzej 5WP 3 51.81
6@ STEFAN7890 STEFAN789 0 3 50.35
9122 Solarski Tomasz 3WP 3 50.35
7 6086 Sawicki Ryszard 5WP 4 46.77
5405 Sosnowski Paweł 5WP 4 46.77
8@ REPORTER5 REPORTER 0 4 44.62
@ ANDRZEJM54 ANDRZEJM 0 4 44.62
9@ SZMARAGD08 SZMARAGD 0 5 37.05
16092 Piszczek Adam 2WP 5 37.05
10@ TADEUSZB19 TADEUSZB1 0 5 32.12

@ BRYLAK BRYLAK 0 5 32.12


20.04


@ RACHNET RACHNET 0
58.85
27
17770 Malinowski Józef 01-V WP 58.85 MCK Czarnków 27
5403 Solecki Piotr 7 WP 58.33 FLUX-MEDICAL Boguniewo 24
5049 Hilbrecht Jarosław 7 WP 58.33 FLUX-MEDICAL Boguniewo 24
5544 Ziętara Jolanta 5 WP 58.02 DĄBRÓWKA MM Poznań 21
5079 Junik Rafał 7 WP 58.02 DĄBRÓWKA MM Poznań 21
5405 Sosnowski Paweł 5 WP 56.15 Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA 18
6086 Sawicki Ryszard 5 WP 56.15 Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA 18
@ SZMARAGD08 SZMARAGD08 0
54.38
16
16092 Piszczek Adam 2 WP 54.38 Pil-Building Piła 16
@ BRYLAK BRYLAK 0
53.65
14
@ TADEUSZB19 TADEUSZB19 0
53.65
14
@ JACPI JACPI 0
48.12
12
5211 Małdziński Andrzej 5 WP 48.12 MCK Czarnków 12
5081 Juszczak Marek 5 WP 45.21 FLUX-MEDICAL Boguniewo 10
5371 Samol Grzegorz 5 WP 45.21 FLUX-MEDICAL Boguniewo 10
@ RYSIU1 RYSIU1 0
44.58
8
@ KRYSTNE58 KRYSTNE58 0
44.58
8
@ WILK53 WILK53 0
43.33
6
@ CHMATE CHMATE 0
43.33
6
5017 Grewling Józef 7 WP 41.56 Szlemik RCK Rogoźno 4
4920 Bukowski Marek 5 WP 41.56 Szlemik RCK Rogoźno 4
@ FCB1947 FCB1947 0
41.15
2
@ CZO PER CZO PER 0
41.15
2